solar collectors polska

www.Photon-Solar.pl

Wysokowartościowe i wysokowydajne fotoogniwa i systemy ogniw fotowoltaicznych bezpośrednio z Niemiec.

Przedsiębiorstwo PHOTON SOLAR Photovoltaik Handel GmbH należy do wiodących firm z branży energii solarnej /fotowoltaicznej w Europie w zakresie małej i mikroinstalacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów na całym świecie.

Photon Solar - Sonnenstunden Polen Uwzględniając specyfikę polskiego rynku oraz dbając jednocześnie o najwyższą jakość produktów, stworzyliśmy specjalną ofertę za przystępną cenę. Obejmuje ona systemy wysokowydajnych ogniw fotowoltaicznych, transformatory, inwertery, systemy monitoringu, systemy wizualizacji, materiały montażowe oraz różne warianty kompletnych systemów do montażu we własnym zakresie.

Jeśli będą musieli Państwo skorzystać z usług firmy montażowej, chętnie polecimy jednego z naszych partnerów z Państwa okolicy.

Na podstawie Państwa indywidualnego projektu stworzymy kompleksową ofertę na zestaw fotowoltaiczny z kompletem oprzyrządowania oraz dostawą do Polski w pełni odpowiadającą Państwa potrzebom.

Wkrótce, na naszej stronie internetowej, pojawią się nasi partnerzy z zakresu montażu systemów fotowoltaicznych oraz nasze referencyjne obiekty w Polsce.

By móc sprostać rosnącej liczbie zapytań z Polski, pilnie poszukujemy do współpracy z nami zangażowanych handlowców oraz wykwalifikowane firmy srvisowo-montażowe .

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o pilny kontakt. Jeszcze istnieje możliwość uzyskania wyłączności na nasze przedstawicielstwo w niektórych rejonach Polski.

Więcej informacji na temat produktów oraz systemów fotowoltaicznych znajdą Państwo na poniższych stronach, w języku niemieckim i angielskim.

=> Link do strony w języku niemieckim
=> Link do strony w języku angielskim


Osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami oraz otrzymywaniem naszych ofert prosimy o rejestrację za pośrednictwem poniższego formularza.

=> Link do formularza

 Special Offers & News